2.jpg
Os, der arbejder her
Pia Grell Sørensen
Skoleleder
mail:pia@halsnaesskolen.dk
mobil: 20 73 90 48
Jakob Olsen
Viceskoleleder
mail:jakobolsen@halsnaesskolen.dk
mobil: 21 30 74 74

Susanne Løkke
pædagogisk afd. leder og klasselærer i 5. klasse
mail: susanne@halsnaesskolen.dk
mobil: 30 50 10 20

Jane Søborg
Afdelingsleder for SFO'en og klubben
mail: jane@halsnaesskolen.dk

Malene Rydahl
Børnehaveklasseleder
mail: malener@halsnaesskolen.dk

Maren Bo
Klasselærer i 2. kl
mail: maren@halsnaesskolen.dk
Jesper Hald
Klasselærer i 3. kl
mail: Jesper@halsnaesskolen.dk
Helene Funk
Klasselærer i 4. kl
mail: helene@halsnaesskolen.dk
Jacob Kolding
Matemetik, idræt og NT lærer i storeteam
mail: jacobkolding@halsnaesskolen.dk

Ane Gudman
Teamlærer og dansklæreri 7. klasse
mail: ane@halsnaesskolen.dk

Rikke Vegeberg Gram
Klasselærer i 6. kl
mail: rikke@halsnaesskolen.dk
Anne- Marie Jones
Teamlærer, tysk- og engelsklærer i 7. klasse
mail: anita@halsnaesskolen.dk
Marianne Laursen
Klasselærer i 1. klasse
mail: marianne@halsnaesskolen.dk
Dorte Abrahamsen
Musik og projektlærer
mail: dorte@halsnaesskolen.dk

Anne-Mette Lorenzen
Matematiklærer i 5.,6.& 7. klasse
Teamlærer i 7. klasse
mail: anne-mette@halsnaesskolen.dk

Jens Rude
Pædagog i SFO og klub
Skolepædagog i 7. klasse
mail:jens@halsnaesskolen.dk
Rane Helveg Clod
Pædagogmedhjælper i SFO og klub
Ida Radzik
Pædagogmedhjælper i SFO'en
Støttepædagog i 1. klasse
Mail: ida@halsnaesskolen.dk
Berit Strømbæk
Pædagogmedhjælper i SFO'en
Johannes Lund
Køkkenchef og valgfagslærer
mail: johs@halsnaesskolen.dk

Sirid Mørk
Pædagogmedhjælper i SFO'en
mail:sirid@halsnaesskolen.dk

Maria Bertel
Støttepædagog i 2. klasse og valgfagslærer.
mail: maria@halsnaesskolen.dk
Malene Krarup
Skolesekretær og bogholder
mail: malene@halsnaesskolen.dk
Tina Pedersen
Skolesekretær
mail:post@halsnaesskolen.dk

Martin Hierwagen
Pedel og rengøring